Popis produktu Batoh KROSS CRAFTER Black/green

Funkční batoh pro ty, kteří chtějí vzít s sebou všechny nejdůležitější doplňky, oblečení a hydratační vak. Je ideální pro celodenní vyjižďky na kole. Batoh je vyroben z oděru odolného nylonového ripstopu a odolných zipů YKK. Použitý materiál bude také skvělý pro deštivé počasí a umožní se dostat do přístřešku se suchým interiérem. Vnější kapsa umožňuje uložení bundy nebo minimalistického spacího pytel. Je také ideální pro přepravu přileb. Poutko pro blikačku a reflexní prvky na popruzích zvýší bezpečnost během používání při snížené viditelnosti. Speciálně navržené panely z perforované pěny zlepšují ventilaci zádového systému a zajišťují komfort i v horkých dnech.

MATERIÁL: Nylon Ripstop
PSČ: YKK
HMOTNOST: 25 l


Doplňkové funkce:

- pláštěnka
- reflexní prvky
- prodyšné ramenní popruhy
- přední kapsa na zip
- kapsa na telefon či brýle
- kapsa pro pumpičku
- S.O.S. písťalka

(vak není součástí)

Velikost 25 l
Barva Černá
Barva výrobce Black/green

 

Historie značky KROSS je příběhem o společnosti, která od roku 1990 díky své vášni, vizi a konzistenci svého zakladatele, vyvíjela přes 20 let od malého obchodu s cyklistikou k předním výrobcům jízdních kol v Evropě. 

Díky mnoha investicím bylo vybudováno moderní výrobní zařízení s nejnovějšími IT řešeními zajišťující optimalizační řízení montáže a skladování jízdních kol. V roce 2000 byly nově vybudovány prostory montážní haly (4 montážní linky), svařovací jednotka pro rámy a vidlice jízdních kol, vlastní výroba ráfků a vodní lakovna typu OMEGA, která je nejmodernější ve střední a východní Evropě.

Rok 2006 je označován jako revoluční pro značku KROSS. Společnost představila široký ssegment jízdních kol v následujících skupinách: horské, městské, turistické, dětské, krosové a silniční. Maximálně se zde využilo nových technologií jako jsou rámy, komponenty, materiály a hlavně distribuce jízdních kol do specializovaných obchodů. Kross začal technologicky a vizuálně se světovou konkurencí.

Rok 2008 – 2012 spočívaly v nepřetržitém investování do marketingu a vytváření pozitivního obrazu společnosti Kross na trhu jízdních kol a v oblasti životního prostředí. Rostoucí prodej, spokojení zákazníci a práce na vývoji nabídky profesionálních i rekreačních modelů jízdních kol ukazují , že značka Kross se vyvíjí správným směrem.

 

Hala lakovny je místem, kde natřené rámy čekají na připevnění nálepek nebo bezbarvé práškové lakování.

Jízdní kola začínají svoji cestu jako syrové rámy, pečlivě připravené na svůj design. V následující části jsou transportovány do moderního lakovacího stroje s kapacitou 1200 rámů jízdních kol za směnu. Barvy které používáme mají tři základní vlastnosti - jsou vodou ředitelné, dokáží pokrýt rám velice tenkou vrstvou a jsou šetrné k životnímu prostředí.

V této fázi je kvalita lakování každého kusu pěčlive zkontrolována a jsou opatřeny nátěrem tzv. uzly rámu. V další fázi jsou pěčlivě natřené rámy umístěny do pece s teplotou 175 °C po dobu 50 minut, kde lak uschne a ztvrdne.

Parametry

Velikost 25 l
Barva Černá
Barva výrobce Black/green

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...
Naše cena:
1 230 Kč
Sleva: 
-%
25 l Předobjednávka
ks
Předobjednávka
Kód produktu: T4CTO000023
Na splátky Home Credit
Spočítat splátky Informace o úvěru

Naposledy navštívené