Brašna přední na nosič KROSS FRONT BAG (1 kus) Black
Novinka
-10%

Popis produktu Brašna přední na nosič KROSS FRONT BAG (1 kus) Black

 
  ROAMER FRONT BAG
  1 kus, pokud chcete brašnu na obě strany, tak je potřeba zakoupit 2 kusy
Popis výrobku Vysoce kvalitní přední brašna vyrobená z odolného polyesteru 600d. Je vybavena systémem pro snadnou montáž. Má přídavnou vnější kapsu ze síťoviny. Je vybavena vodotěsným pouzdrem. Hlavní kapsa se uzavírá pomocí přezek. Dno brašny je vyrobeno Z gumy odolné proti oděru. MATERIÁL: Nylon KAPACITA: 12 L UMÍSTĚNÍ: přední nosič MONTÁŽNÍ SYSTÉM: háky a svorky ROZMĚRY: 35 x 30 x 16 cm Hmotnost: 720 g

 

Velikost -
Barva Černá
Barva výrobce black

 

Historie značky KROSS je příběhem o společnosti, která od roku 1990 díky své vášni, vizi a konzistenci svého zakladatele, vyvíjela přes 20 let od malého obchodu s cyklistikou k předním výrobcům jízdních kol v Evropě. 

Díky mnoha investicím bylo vybudováno moderní výrobní zařízení s nejnovějšími IT řešeními zajišťující optimalizační řízení montáže a skladování jízdních kol. V roce 2000 byly nově vybudovány prostory montážní haly (4 montážní linky), svařovací jednotka pro rámy a vidlice jízdních kol, vlastní výroba ráfků a vodní lakovna typu OMEGA, která je nejmodernější ve střední a východní Evropě.

Rok 2006 je označován jako revoluční pro značku KROSS. Společnost představila široký ssegment jízdních kol v následujících skupinách: horské, městské, turistické, dětské, krosové a silniční. Maximálně se zde využilo nových technologií jako jsou rámy, komponenty, materiály a hlavně distribuce jízdních kol do specializovaných obchodů. Kross začal technologicky a vizuálně se světovou konkurencí.

Rok 2008 – 2012 spočívaly v nepřetržitém investování do marketingu a vytváření pozitivního obrazu společnosti Kross na trhu jízdních kol a v oblasti životního prostředí. Rostoucí prodej, spokojení zákazníci a práce na vývoji nabídky profesionálních i rekreačních modelů jízdních kol ukazují , že značka Kross se vyvíjí správným směrem.

 

Hala lakovny je místem, kde natřené rámy čekají na připevnění nálepek nebo bezbarvé práškové lakování.

Jízdní kola začínají svoji cestu jako syrové rámy, pečlivě připravené na svůj design. V následující části jsou transportovány do moderního lakovacího stroje s kapacitou 1200 rámů jízdních kol za směnu. Barvy které používáme mají tři základní vlastnosti - jsou vodou ředitelné, dokáží pokrýt rám velice tenkou vrstvou a jsou šetrné k životnímu prostředí.

V této fázi je kvalita lakování každého kusu pěčlive zkontrolována a jsou opatřeny nátěrem tzv. uzly rámu. V další fázi jsou pěčlivě natřené rámy umístěny do pece s teplotou 175 °C po dobu 50 minut, kde lak uschne a ztvrdne.

Parametry

Velikost -
Barva Černá
Barva výrobce black

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...
Běžná cena:
(1 769 Kč)
Naše cena:
1 590 Kč
Sleva: 
-10%
ks
Předobjednávka
Kód produktu: T4CTO000028
Na splátky Home Credit
Spočítat splátky Informace o úvěru

Naposledy navštívené