Brašna na nosič KROSS ROAMER TRUNK BAG CARRY MORE Black
Novinka
-10%

Popis produktu Brašna na nosič KROSS ROAMER TRUNK BAG CARRY MORE Black

Kross Roamer Trunk Bag Carry More je rozložitelná brašna na zadní nosič s ramením popruhem.

Městské cyklistické brašny a brašny jsou jedním z nejpohodlnějších vynálezů pro cyklisty a profesionální jezdce. Stylové brašny na kolo se budou hodit na krátkých výletech i na dlouhých trasách. Větší brašny lze umístit na nosič nebo pod sedlo. Přenášení předmětů nebylo nikdy jednodušší.
Vlastnosti tašky Roamer Trunk Bag Carry More

Brašna na kolo Roamer Trunk Bag Carry More má elegantní tvar, který dobře padne na kolo. Brašna na kolo je skvělým doplňkem pro uložení nejnutnějších věcí při jízdě. Popisovaný výrobek je vyroben z odolného materiálu, který poskytuje záruku kvality po dlouhá léta. Díky materiálu použitému při výrobě si brašna na kole zachovává správný tvar. Snadná a beznástrojová montáž v systému Carry More usnadňuje jeho připevnění k nosičům Kross z řady Carry More. Taška je ve standardním černém barevném provedení pro tuto značku. Na výrobku nemohlo chybět charakteristické logo Kross.

Vysoké pevnosti brašny na kolo bylo dosaženo použitím vysoce kvalitních materiálů a velkého počtu vazeb, které vytvářejí jednotnou a odolnou strukturu. Funkční doplněk, který bude perfektně fungovat bez ohledu na náročnost trasy.

 

Velikost 21,6 l
Barva Černá
Barva výrobce black

 

Historie značky KROSS je příběhem o společnosti, která od roku 1990 díky své vášni, vizi a konzistenci svého zakladatele, vyvíjela přes 20 let od malého obchodu s cyklistikou k předním výrobcům jízdních kol v Evropě. 

Díky mnoha investicím bylo vybudováno moderní výrobní zařízení s nejnovějšími IT řešeními zajišťující optimalizační řízení montáže a skladování jízdních kol. V roce 2000 byly nově vybudovány prostory montážní haly (4 montážní linky), svařovací jednotka pro rámy a vidlice jízdních kol, vlastní výroba ráfků a vodní lakovna typu OMEGA, která je nejmodernější ve střední a východní Evropě.

Rok 2006 je označován jako revoluční pro značku KROSS. Společnost představila široký ssegment jízdních kol v následujících skupinách: horské, městské, turistické, dětské, krosové a silniční. Maximálně se zde využilo nových technologií jako jsou rámy, komponenty, materiály a hlavně distribuce jízdních kol do specializovaných obchodů. Kross začal technologicky a vizuálně se světovou konkurencí.

Rok 2008 – 2012 spočívaly v nepřetržitém investování do marketingu a vytváření pozitivního obrazu společnosti Kross na trhu jízdních kol a v oblasti životního prostředí. Rostoucí prodej, spokojení zákazníci a práce na vývoji nabídky profesionálních i rekreačních modelů jízdních kol ukazují , že značka Kross se vyvíjí správným směrem.

 

Hala lakovny je místem, kde natřené rámy čekají na připevnění nálepek nebo bezbarvé práškové lakování.

Jízdní kola začínají svoji cestu jako syrové rámy, pečlivě připravené na svůj design. V následující části jsou transportovány do moderního lakovacího stroje s kapacitou 1200 rámů jízdních kol za směnu. Barvy které používáme mají tři základní vlastnosti - jsou vodou ředitelné, dokáží pokrýt rám velice tenkou vrstvou a jsou šetrné k životnímu prostředí.

V této fázi je kvalita lakování každého kusu pěčlive zkontrolována a jsou opatřeny nátěrem tzv. uzly rámu. V další fázi jsou pěčlivě natřené rámy umístěny do pece s teplotou 175 °C po dobu 50 minut, kde lak uschne a ztvrdne.

Parametry

Velikost 21,6 l
Barva Černá
Barva výrobce black

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...
Běžná cena:
(2 419 Kč)
Naše cena:
2 180 Kč
Sleva: 
-10%
21,6 l 3-7 dnů
ks
3-7 dnů
Kód produktu: T4CTO000044
Na splátky Home Credit
Spočítat splátky Informace o úvěru

Naposledy navštívené